מדיניות פרטיות

מדיניות פרטיות

מטרת מדיניות זו היא להסביר לך בצורה ברורה ושקופה מהו המידע שנאסף אודותיך באתר זה, מה השימוש שנעשה בו, המקרים בהם המידע עשוי להימסר לצדדים שלישיים והשימוש בכלי איסוף סטטיסטיים (כמו “עוגיות”).
המסמך מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך מיועד לשני המינים.

כללי
בעת שימוש באתר נאסף מידע עליך. חלק מהמידע מזהה אותך באופן אישי – זהו המידע שאתה מוסר ביודעין בעת מילוי פרטים אישיים באתר, כמו שם, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון וכדומה.
חלק מהמידע אינו מזהה אותך אישית ואינו נשמר ביחד עם פרטייך, זהו מידע שנאסף לצורך נתונים סטטיסטיים – כגון נתוני שימוש באתר, אורך הביקורים, צפיות בעמודים, נתיבי מעבר באתר. ייתכן כי ייאסף מידע לגבי השירותים הטכנולוגיים שהשתמשת בהם, כמו כתובת IP.

השימוש במידע
אנחנו עשויים לעשות שימוש במידע שמסרת לנו לצורך ניהול העסק, הפעלת האתר, שיפור האתר, שליחת המוצרים שביקשת להזמין, שליחת חשבוניות, יצירת קשר בנוגע להזמנה שלך, שליחת עדכונים, לצורך ניתוח מידע סטטיסטי, לשם אבטחת האתר ועוד.

מסירת מידע מזוהה לצד שלישי
האתר לא יעביר לצדדים שלישיים מידע מזהה אודותיך, למעט מידע הדרוש לצורך השלמת העסקה, שליחת המוצרים ו/או ביצוע חיוב כספי.
למרות זאת, מידע אודותיך עשוי להישלח לצד שלישי אם ביצעת מעשה או מחדל שפוגע, או עלול לפגוע בהנהלת האתר ו/או בצדדים שלישיים, וכן אם עשית שימוש בשירותי הנהלת האתר לצורך ביצוע מעשה בלתי חוקי, אם התקבל בידי הנהלת האתר צו שיפוטי המורה לה למסור את פרטי המזמין לצד שלישי וכן בכל מחלוקת או הליכים משפטיים.

מידע בלתי אישי
ייתכן שנעשה שימוש במידע בלתי אישי שנאסף בכל אחת מהנסיבות כאמור לעיל. בנוסף, ייתכן שנעביר מידע בלתי אישי לגבי נתוני השימוש באתר לצדדים שלישיים, כגון יועצים עסקיים, לצורך שיפור האתר.

עוגיות
האתר שלנו משתמש בעוגיות (Cookies). עוגייה היא קובץ המורכב מאותיות ומספרים שאותו האתר מאחסן על הדפדפן שלך או על הכונן הקשיח שבמכשיר ממנו אתה משתמש, הוא נועד לזהות אותך כשאתה משתמש באתר ולהתאים אותו להעדפותיך האישיות. רוב האתרים משתמשים כיום בעוגיות. אם אתה לא מעוניין בכך, אתה יכול לחסום את האפשרות באמצעות הדפדפן שלך. אם אתה לא בטוח איך, תוכל להיעזר בקובץ העזרה של הדפדפן שלך.

Google Analytics
אנחנו עשויים להשתמש בכלי שנקרא Google Analytics, כלי זה משמש על מנת לאסוף מידע אודות השימוש באתר – כמו העמודים בהם ביקרת, תדירות השימוש באתר, באילו אתרים השתמשת כדי להגיע אלינו. מטרת השימוש בכלי זה הוא שיפור וייעול האתר. מידע זה לא משולב עם מידע מזהה אישי אודותיך. בנוסף, מכיוון שמדובר בכלי של גוגל, מומלץ לקרוא את האופן שבו גוגל אוספת ומשתמשת במידע שנאסף על ידי Google Analytics. המידע זמין בכתובת: https://marketingplatform.google.com/about/analytics/terms/us/ בנוסף, מומלץ לקרוא את מדיניות הפרטיות של גוגל: https://policies.google.com/privacy. תוכל לקרוא כיצד גוגל אוספת ומעבדת נתונים באמצעות Google Analytics כאן: https://policies.google.com/technologies/partner-sites. אם תרצה למנוע מגוגל להשתמש בנתונים שלך, תוכל להשתמש בתוסף הבא: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

אבטחת מידע
אנחנו משתמשים בטכנולוגיות אבטחת מידע מקובלות ועושים מאמץ סביר כדי להגן על המידע שלך. עם זאת, אין ביכולתנו להעניק ביטחון מוחלט ביחס למידע שתמסור לאתר. לפיכך, אין ביכולתנו להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות למחשבי האתר או חשיפת המידע המצוי באתר. לכן, לא נהיה אחראיים לכל נזק, ישיר או עקיף שיגרם לך עקב חדירה בלתי מורשת של צדדים שלישיים לאתר, או כתוצאה ממעשה או מחדל שאינם בשליטתנו. לתשומת לבך – לעולם לא נבקש ממך את הסיסמה שלך (למעט לצורך התחברות לאתר), אנא שמור עליה.

אתרי צד ג’
במקרה שבו האתר מפנה לאתרים וקישורים חיצוניים, אין בכוחנו לשלוט על הנהלים ועל אופן שמירת הפרטיות באתרים האלו, ואיננו אחראיים על השימוש שלך בהם.

הסרה ממאגרי מידע
אם תרצה שנסיר את המידע שלך מהאתר שלנו, אתה מוזמן לפנות אלינו באמצעות דואר אלקטרוני או באמצעות לחצן “צור קשר”.

הגנה על הפרטיות שלך
הזכויות שלך חשובות לנו ואנחנו מעוניינים לשמור רק מידע נדרש. אם תרצה, אתה יכול לעיין במידע שלך שנמצא במאגר המידע שלנו. בכל מקרה שבו תהיה מעוניין לעדכן את המידע, תוכל לפנות אלינו באמצעות לחצן “צור קשר” או באמצעות דואר אלקטרוני ולבקש לתקן או למחוק את המידע האמור, בכפוף להוראות חוק הגנת הפרטיות, התשמ”א-1981.

שינויים במדיניות הפרטיות
ייתכן ומעת לעת נעדכן את מדיניות הפרטיות באתר, לכן אנו ממליצים לעיין במדיניות זו מדי תקופה כדי לוודא שאתה מודע לשינויים שנעשו. עצם השימוש שלך באתר מעיד על כך שאתה מסכים עם מדיניות הפרטיות, אם אתה לא מסכים לכך, עליך להפסיק להשתמש באתר.