הצהרת נגישות

הצהרת נגישות

בשנים האחרונות אתרי האינטרנט הפכו להיות הפלטפורמה העיקרית לפרסום המידע והשירותים השונים המוצעים על ידי החברה לציבור הרחב.
מטרתנו בהנגשת האתר היא יצירת שוויון הזדמנויות במרחב האינטרנטי לאנשים עם מוגבלות ואנשים הנעזרים בטכנולוגיות מסייעות שונות בעת גלישה ברשת האינטרנט.

התאמות הנגישות באתר האינטרנט
באתר אינטרנט זה בוצעו התאמות נגישות בהתאם להמלצות התקן הישראלי (ת”י 5568) ולנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA בשילוב המלצות מסמך WCAG2.0 שפורסם באמצעות הארגון הבינלאומי W3C העוסק בתקינה ברשת האינטרנט.
ההתאמות שבוצעו באתר נבדקו באמצעות הדפדפנים הנפוצים ביותר: גוגל כרום ואינטרנט אקספלורר. לשם קבלת חווית גלישה נעימה ומיטבית עם תוכנה להקראת מסך אנו ממליצים להשתמש בתוכנת NVDA בגרסה העדכנית ביותר.

לצורך הנגשת האתר לאנשים עם מוגבלות בוצעו מספר רב של פעולות, ביניהן:
שינוי חזותי בולט וברור בעת ריחוף מעל התפריט הראשי באתר.
שימוש בניגודיות חזותית מתאימה בין הטקסט לרקע.
מבנה האתר נוח וקל לשימוש ולתפעול משולב עם תפריט עליון ברור ופשוט לשימוש.
שדה חיפוש בולט וברור לצורך התמצאות טובה יותר בכל עמודי האתר.
תיוג כותרות בעמודי האתר בהתאם לחשיבותן ולמיקומן בדף.

התאמות שבוצעו באתר לגולשים המשתמשים בתוכנה להקראת מסך:
שימוש במבנה אתר סמנטי ונוח למשתמשים בקורא מסך.
שימוש בכותרות עמוד מפורטות וברורות בהתאם למידע המופיע בו.
שימוש בשפה פשוטה ובהירה בכל עמודי האתר.

שימוש במקלדת ועכבר:
בין פעולות שונות במקלדת ועכבר ישנם גם פעולות אלו שניתן לבצע:
ניתן להגדיל כל פעם קצת את הטקסט ע”י לחיצה בו זמנית על המקשים “Ctrl” ו “+” (קונטרול ופלוס), או לחלופין “Ctrl” וסיבוב גלגלת עכבר קדימה.
ניתן להקטין כל פעם קצת את הטקסט ע”י לחיצה בו זמנית על המקשים “Ctrl” ו “-” (קונטרול ומינוס), או לחלופין “Ctrl” וסיבוב גלגלת עכבר אחורה.

חשוב לנו להפוך את האתר לנגיש ומותאם עבור קהל לקוחותינו והגולשים באתר. אם מצאתם אלמנטים מסוימים שאינם מונגשים בצורה מלאה, אנא פנו אלינו ואנו מבטיחים לבדוק ולשפר אותם בהקדם האפשרי.